شرکت فاروکیس

بیوگرافی فاطمه رکن

شرکت فاروکیس فعالیت خود را از سال 2013 به مدیریت مهندس فاطمه رکن فارغ التحصیل مهندسی معماری و فوق لیسانس طراحی داخلی از دانشگاه Westminstre of London آغاز کرده است.

رسالت این شرکت بر این اصل استوار است که اثری خلق شود که دارای ویژگی های ماندگار و اثربخش به فضا و استفاده کننده آن باشد و در هر پروژه با توجه به نیاز کاربر یک هدف جدیدی در نظر گرفته می شود که میتواند راهگشای مسیری نو باشد.

با توجه به اینکه شهر لندن جاذبه های فراوانی دارد و در زمینه مد و فشن جایگاه ویژه ای دارد در نتیجه می توان ویترین های شاخص شهری بسیاری مانند selfriges را در قلب لندن دید. و من در دوران تحصیل شانس طراحی ویترین ساختمان سلفیریجز را داشتم که بر حسب این تجربه استراتژی طراحی فضاهای تجاری را آموختم که در 5 دوره فناوری قطب دانشگاه تهران آموزش دادم.

همچنین تا کنون تجربه طراحی و ساخت چندین پروژه دیگر را نیز در کارنامه خود دارم.

مهمترین هدف ما در هر پروژه ایجاد کانسپت خاص آن در پی ایجاد راهکارهایی برای رسیدن به آن می باشد.

اصل اول در این شرکت درک فضای موجود و مورد نیاز و ایجاد آن برای کاربری بهتر می باشد و سعی می کنیم فضایی غنی طراحی کنیم تا هرچه در خود دارد را به استفاده کننده القا کند.

  • اطلاعات تماس:
  • 982126153139
  • www.farocase.com
  • insta: farocase
فاطمه رکن

درصورت تمایل به مشاوره رایگان جهت انتخاب دفتر معماری متناسب با نیاز پروژه، با واحد پشتیبانی مرکز طراحی تماس بگیرید: 09330270587

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
حساب کاربری من