بیوگرافی رضا صیادیان و سارا کلانتری

دفتر معماری تدام پویا در سال 2004 در تهران به مدیریت رضا صیادیان و سارا کلانتری تاسیس و آغاز به فعالیت حرفه ای کرد که در بخش طراحی و ساخت پروژه های معماری و معماری داخلی جوایز متعدد داخلی و بین اللملی را کسب نموده است.

از میان جوایز دریافتی میتوان به عنوان مقام اول جایزه معماری آسیا، برنده جوایز بین المللی معماری نیویورک و برنده جایزه بین المللی معماری شیکاگو ( IAA )  برای بهترین طراحی جدید جهانی و دیگر جوایز متعدد اشاره نمود.

د ر رزومه فعالیت این دفتر معماری میتوان به پروژه های متعددی در مقیاس های متفاوت که برج های تجاری اداری دوقلو آیسان در مقیاس شهر و پروزه مسکونی صبا در مقیاس محله اشاره کرد که طراحی و اجرا شده اند.

همکاری با شرکتهای بین المللی از جمله شرکت بی ای تی ،  نیسا و دنون و … در بخش طراحی و اجرا باعث فعال شدن بخش بین الملل شرکت گردید.

استودیو تداوم پویا رامیتوان نمونه بارزی از طراحی یک قاشق تا یک شهر دانست که برای هر پروژه در بخش مطالعات و تحقیق بعد از شناخت به پروسه طراحی و ساخت می رسد.

  • اطلاعات تماس:
  • 982126453471
  • www.tdcoffice.com
  • insta: tdcoffice

درصورت تمایل به مشاوره رایگان جهت انتخاب دفتر معماری متناسب با نیاز پروژه، با واحد پشتیبانی مرکز طراحی تماس بگیرید: 09330270587

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
اولین navigation menu here خود را ایجاد کنید
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
حساب کاربری من