بلو باکس

‎ استوديو طراحي معماري درنا لطفي

نام پروژه: شوروم ساختمان مرکزی شرکت دانش بنیان طب پلاستیک

‎طراحی: سال ۱۳۹۹

‎اجرا: سال ۱۴۰۰

‎موقعيت: پاسداران، تهران

نوع پروژه: اداري

دسته: بازسازي

‎طراحی، نظارت، اجرا : درنا لطفی

‎وضعیت: اتمام یافته

كانسپت: BLUE BOX

  LIGHT AND SPACE

طراحی این شوروم بر اساس کانسپت بلوباکس، بر گرفته از رنگ سازمانی مجموعه؛ حامل پیام “ اعتبار، اطمینان سازی، تعلق”، در ترکیب با رنگ سفید نشان از “خلوص و صداقت “ شکل گرفت.  باکس آبی که علاوه بر به نمایش گذاشتن تولیدات این شرکت، می بایست فضای دلنشینی برای جلسه کردن، ملاقات با مشتریان، معرفی محصولات و مذاکره باشد.

بنابراین در کانسپت کلی، اتمسفر و هویت فضا با رسمیت قابل قبولی در نظر گرفته شد که در عین حال، فضایی صمیمانه و دوستانه برای بحث و‌ مذاکره را فراهم نماید؛ همچنین فضا می بایست دارای ویژگی هایی می بود که مشتریان با آزادی کامل و آرامش خاطر امکان گشتن در فضا، برداشتن و وارسی محصولات و در نهایت انتخاب کالای مورد نظر خود را داشته باشند.

بنابراین در این راستا و در راستای ماهیت استارت آپی مجموعه در طراحی فضای نمایشِ محصولات، “پویایی” مد نظر قرار گرفت، استراکچری فلزی برگرفته از ماهیت صنعتی مجموعه و باکس های سفیدی که در نهایت “خلوص” محصولات شرکت را در دل خود جای داده اند و هر آنچه هست را “صادقانه” به نمایش می گذراند.

پرو خالی بودن استراکچر و باکس های سفید متحرک درون آن علاوه بر تاکید بر ماهیت پویای مجموعه امکان چیدمان های متفاوت و تنوع فضایی را فراهم می آورد که کیفیت های عملکردی و بصری را به همراه دارد

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
اولین navigation menu here خود را ایجاد کنید
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
حساب کاربری من