معماری
طراحی داخلی

معماری
طراحی داخلی

برگزاری همایش و رویداد های تخصصی معماری – مرکز طراحی پایدار

مرکز طراحی پایدار با در اختیار داشتن دانش و افراد متخصص در امر رسانه، همایش ، تبلیغات و برندینگ و پس از سالها تجربه از سال ۱۳۸۴ تا کنون موفق شده است تا برنامه ها و رسانه های گوناگونی را راه اندازی و اجراء نماید.

تخصص این مرکز در چند بخش اصلی خلاصه می شود:

  • برگزاری همایش و رویدادهای تخصصی معماری که از جمله آنها میتوان به برگزاری همایش ملی در مرکز همایش های صدا و سیما و سالن اجلاس سران – برگزاری ایونت های خصوصی – تشکیل دپارتمان رسانه ( تلویزیون اینترنتی و کتاب سال یکصد معمار منتخب کشور ) – برگزاری دوره های آموزشی ، ورک شاپ و سمینارهای تخصصی – برگزاری نمایشگاه تخصصی – برندینگ و تبلیغات نشان های منتخب را میتوان از جمله فعالیت های مرکز نام برد.

هر کدام از فعالیت های فوق شامل چندین زیر فعالیت می شود که در صفحات مختلف سایت تعریف شده اند.

این سایت در واقع معرفی مرکز اصلی فعالیت های چندین مجموعه منسجم و به هم پیوسته است که مخاطبان می توانند از طریق این وب سایت به تمام فعالیت ها و اقدامات مرکز طراحی پایدار دسترسی داشته باشند.

در صفحه اول این سایت بخشی جهت معرفی برگزاری همایش و رویدادهای مرکز قرار دارد که ضمن معرفی برنامه های برگزار شده توسط مرکز طراحی پایدار ، به توانایی مرکز جهت برگزاری رویدادها، همایش ها و نمایشگاه های تخصصی میپردازد . همچنین ۲ رسانه ویدئویی مرکز با نام معماریTv و دیزاینTv با لینک مستقیم و دپارتمان طراحی و اجرا ( طراحی پروژه های معماری ) ، دپارتمان توسعه درآمد ( بخش علمی ) و دپارتمان توسعه برند ( دکوراتک ) معرفی شده اند.

شما میتوانید با توجه به نیاز خود وارد هر صفحه شوید و از طریق راه های ارتباطی تعریف شده در بخش تماس با ما اطلاعات بیشتر و راهنمایی لازم را دریافت نمائید.

sdesigncenter

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز طراحی پایدار می باشد.

طراحی و اجرا: آتلیه مرکز طراحی